Herodotas

Istorija

(1) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

1.99 €

1.99
Būklė: Labai gera
Miestas: Kaunas
Vartotojas

Valavice
Parduodu

Skelbimo komentaras:
Rezervuota. Nuolaida, jei perkama daugiau negu 2 knygos, kurių bendra suma 16 eur. Išsirinkite iš kitų daugiau nei 7000 knygų: https://valavice.sena.lt Siunčiu ir registr. siuntomis, pastomatais, į užsienį. Teirautis juravarnaite@gmail.com

Santrauka: Herodotas - pirmasis ir vienas iš didžiųjų Europos istorikų. Jis pirmasis pavartojo žodį „istorija“, pirmasis nukreipė tiriamą žvilgsnį į žmonijos praeitį. Jis laikomas ir pirmuoju meninės prozos kūrėju; dėl puikaus pasakojimo stiliaus Herodotas jau antikos laikais buvo priskiriamas prie literatūros klasikų. Tai pirmoji visuotinė istorija, susiejanti Graikijos istoriją su kitų (daugiausia Rytų) kraštų istorija nuo seniausių laikų iki autoriaus gyvenamojo laikotarpio.


Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

  • rytukass@gmail.com• prieš 6 mėnesius

    Laba diena, domina ši knyga, taip pat:<br /> Gudavičius Edvardas, Kryžiaus karai pabaltyji ir Lietuva XIII amžiuje;<br /> Jurginis J., Pagonybės ir krikščionybės santykiai Lietuvoje.<br /> <br /> Ar galiu tikėtis kažkokios nuolaidos?:)

  • rytukass@gmail.com• prieš 6 mėnesius

    Laba diena,<br /> domina ši knyga ir <br /> Jurginis J., Pagonybės ir krikščionybės santykiai Lietuvoje;<br /> Gudavičius Edvardas, Kryžiaus karai pabaltyji ir Lietuva XIII amžiuje;<br /> <br /> Ar galiu tikėtis kažkokios nuolaidos?

Panašūs skelbimai